106. árverés - 295. tétel
Torma Károly
Adalék Észak-nyugoti Dacia föld- és helyiratához. Székfoglaló értekezés ~ lev. tagtól.
Pesten, 1863. Eggenberger Ferdinánd. |
39p.+3t. (2 kihajt.) (Az MTA évkönyvei XI. kötetének II. darabja.) |
Hozzákötve: Ipolyi Arnold: A középkori magyar festészet emlékeiből. A szepesváraljai XIV. századi történeti falfestvény. Pesten, 1864. Eggenberger. 19p. (Az MTA évkönyvei XI. kötetének III. darabja.) Hozzákötve: Frivaldszky Imre: Jellemző adatok Magyarország faunájához Pesten, 1865. Eggenberger. 274+(1)p.+XIIIt. (Az MTA évkönyvei XI. kötetének IV. darabja.) Hozzákötve: Balassa János: A képző-műtétek (Operationes plasticae.) Pesten, 1867. Emich Gusztáv ny. 46p. (Az MTA évkönyvei XI. kötetének VI. darabja.) Hozzákötve: Dethier, P. A.: Augusteon vagy Nagy-Jusztinián óriás lovasszobra barna rézből... Pesten, 1868. Eggenberger. (Az MTA évkönyvei XI. kötetének X. darabja.) Hozzákötve: Az évkönyv további hat darabja (emlékbeszédek, pályázatok, közgyűlések témái) |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |