106. árverés - 303. tétel
Kreitner Gusztáv
Gróf Széchenyi Béla keleti utazása India, Japan, China, Tibet és Birma országokban. 200 művészi kivitelű eredeti képpel és az utazás átnézeti térképével.
Bp., 1882. Révai. |
XVI+1028p.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |