106. árverés - 48. tétel
Kolozsvár sz. kir. város törvényhatósági bizottságának Kolozsvárt 1896. évi május hó 17-én hazánk ezeresztendős fennállásának örömünnepe alkalmából tartott ünnepi díszközgyűléséről felvett jegyzőkönyv
Kolozsvárt, 1896. Polcz Albert ny. |
58+(2)p. |
Korabeli félvászon-kötésben. A színes, eredeti borító bekötve. |