108. árverés - 132. tétel
Csaplovics, Joannes de Jeszenova
Nucleus plani tabularis. Sive synopticus decisionum curialium extractus ordine alphabeti elaboratus.
Posonii, 1811. Typis Simonis Petri Weber. |
VI+268p. |
Kopottas, későbbi félvászon-kötésben. A címlap javítva. |