108. árverés - 146. tétel
Péchi Simon szombatos imádságos könyve. Közzéteszik Dr. Guttmann Mihály és Dr. Harmos Sándor.
Bp., 1914. (Franklin-Társulat ny.) |
VI+488p. (Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat kiadványai. XXXIX.) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |