108. árverés - 149. tétel
Tiszteletteljes Folyamodása a Magyar Izraelita Vallásfelekezet Törvényes Képviseleti Szerveinek "a zsidók közéleti és gazdasági korlátozásáról szóló 702. sz. törvényjavaslat" tárgyában.
(Bp., 1939. Pesti Lloyd-ny.) |
24+(2)p. |
Az országgyűlésnek szóló tiltakozó memorandum a készülő II. zsidótörvény ellen. |
Borító nélkül jelent meg. A hajtogatás mentén enyhén sérült darab. |