108. árverés - 228. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította Gaal Mózes. Harmadik, egyedül jogositott képes kiadás.
Bp., 1895. Franklin-Társulat. |
274p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. |
Festett (piros), kiadói vászonkötésben. Az aranyozás picit megkopott. |