108. árverés - 290. tétel
Szemere Bertalan
Utazás külföldön. Második bővített kiadás. I-II. köt [egybekötve].
Pest, 1845. Geibel. |
1t.+(8)+280+(2)p.; 1t.+289+(5)p. Mindkét kötet címlapján metszetvignetta. Az első kötet melléklete hiányzik példányunkból. |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |