108. árverés - 80. tétel
Kossuth Hirlapja. 1-157. szám [egybekötve].
(Pest), 1848. (Kozma Vazul ny.) |
682p. A 18. szám (77-80p.) hiányzik. |
A lap szerkesztője Bajza József volt, de a munkát valójában Kossuth irányította. Több száma nem jelent meg. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Néhány levele enyhén foltos. |