111. árverés - 103. tétel
Pázmány Péter
Posonban, 1637. ny.n. |
XII+1073+(7)p. Harmadik kiadás. |
Az RMNy két változatát ismeri. A B változat címlapját és utolsó levelét a XVIII. században nyomtatták. Példányunk a teljes egészében 1637-ben készült A variáns. |
Korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. Contemporary leather. Spine slightly damaged. RMNy 1697.; RMK I 673.; Borda: 6441.; Caplovic: 318. |