111. árverés - 78. tétel
Kállay Ferenc volt nemzetőr tanácsos gyászjelentése, amelyet a család adott ki.
Pest, 1861. Emich Gusztáv. |
1 nyomtatott oldal. Fekete keretben. Kelt: Buda, 1861. I. 2. |
Kállay Ferenc nyugalmazott hadbíró százados 1848-ban részt vett a nemzetőrség megszervezésében. Batthyány miniszterelnök április 20-án nevezte ki tanácsosnak. |
Obituary of Ferenc Kállay, officer. |