113. árverés - 52. tétel
Czifrai István
Magyar nemzeti szakács könyv a' magyar gazda asszonyok' számára. Harmadik kiadás. Készült Ő Csász. Kir. Fő Herczegsége' a' Nádor Ispán Úr' udvari fő Szakács-Mesterének útmutatása szerint.
Pesten, 1829. Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István. |
XVI+272p. |
Az egyik legnépszerűbb magyar szakácskönyv először 1816-ban látott napvilágot. A század végéig számos kiadást ért meg. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Contemporary cloth. |