114. árverés - 12. tétel
Horváth Zsigmond Vaudeville-szinháza. A Városligeti Nepligetben.
Színes reklámnyomtatvány. Az elülső oldalon díszes keretben növénymotívumok, középen aranyozott körben ülő angyalkával. A hátoldalon nyomtatott szöveggel. A bécsi Bernhard Wachtl műhelyében készült. Mérete: 120 x 70 mm. |