114. árverés - 120. tétel
Németh (Zsuzsanna) Susanna
A legujabb és megpróbált magyar szakácskönyv. Biztos utmutató: mint kelljen 1001 különféle legjobb ízű ételt, süteményt... legügyesebben és a' legújabb izlés szerint késziteni. Egy toldalékkal, melly magában foglalja: Gazdasszonytár, vagy mindennemü ház-, konyha-, éléskamara, s pinczetartási utmutatásokat... a magyar házi asszonyok számára készitette ~. Ötödik bővitett s jobbitott kiadás.
Pest, 1858. Heckenast Gusztáv. |
XVI+333+(1)p. |
Az első három kiadás "Nemzeti szakácsné" címmel jelent meg. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A levelei enyhén foltosak. |