114. árverés - 160. tétel
Jósika Miklós
Zrínyi a' költő. Regényes krónika a tizenhetedik századból. I-IV. rész [két kötetben].
Pesten, (1843.) Heckenast Gusztáv. |
XX+253+(2)+(2)+274+(2)p.; (2)+266+(1)+(4)+255+(1)p. (--- regényei. XVI-XIX.) Első kiadás. A sorozatcímlapokat példányunkba nem kötötték bele. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Szüry: 2309. |