114. árverés - 238. tétel
Magyarország helységnévtára tekintettel a közigazgatási, népességi és hitfelekezeti viszonyokra. Szerkesztette Dvorzsák János — Ortlexicon von Ungarn... [két kötetben].
Bp., (1885.) Havi Füzetek. |
851+(1)p.; 619+(5)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |