114. árverés - 242. tétel
Mikszáth Kálmán
Szent Péter esernyője. Írta ~. Neogrády Antal rajzaival
Bp., (1895.) Légrády. |
(4)+341+(3)p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben, festett, aranyozott kaucsuktáblával, festett lapszélekkel. A hátsó táblán a kaucsuk egy helyen megsérült. Szüry: 3255. |