114. árverés - 244. tétel
Moore, (Thomas)
Egy irlandus' útazása az igaz vallás' felkeresése végett. Irland népe' ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet.
N(agy)Váradon, 1836. Tichy János. |
294p.; (4)+285+(9)p. |
A fordító személyére az első kötet belső oldalán olvasható bejegyzés utal: "A forditó N. T. Kováts Jósef Urtól. 1836." |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |