114. árverés - 26. tétel
Bartha Miklós
~ összegyüjtött munkái. I-VI. kötet.
Bp., 1908-1913. Benkő Gyula. |
(2)+374p.+1t.; (4)+268p.; (6)+592p.; (4)+318+(2)p.; (4)+319p.; (4)+320p. |
Aranyozott gerincű (szecessziós stílusú), kiadói félbőr-kötésben. Az egyik kötet gerince enyhén kopott. |