114. árverés - 270. tétel
(Bossányi Farkas) Bossani, Wolffgang
170 proverbalia Aristotelis, in usum Philosophorum Tyrnaviensiu(m) succinte expilicata, digestaque ordine alphabetico
Tyrnaviae, 1707. Typis Academicis. |
(4)+171+(4)p. |
A nagyszombatban tanító szerző filozófiai tankönyvét a következő évben ismét kiadta az egyetemi nyomda. |
Korabeli, sérült gerincű, enyhén kopott, meglazult papírkötésben. RMK II 2290. |