114. árverés - 28. tétel
Beöthy Ákos
A magyar államiság fejlődése, küzdelmei. Politikai tanulmány. I-III. rész [négy kötetben].
Bp., (1902-1903.) Athenaeum. |
(2)+XXII+895p.; (4)+392+(2)+599p.; 1t.+XV+493p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |