114. árverés - 310. tétel
Miskolczy Mihály, dr.
Szőlőisme. Irta ~. Felolvastatott az orsz. Magyar Gazd. Egyesület januar 7-én tartott szőlőmivelési szakosztályi ülésében.
Pest, 1867. Kocsi Sándor ny. |
24p. (Folytatása a "Gazdasági Lapok" 9. számának.) |
A gerincén vászoncsíkkal megerősítve. Néhány levele enyhén sérült. |