114. árverés - 312. tétel
Molnár István
Szőlőink ujjáalakitása amerikai szőlőfajok segélyével
Bp., 1890. Pesti Könyvnyomda Rt. |
IV+(2)+127+(1)p. Szövegközti ábrákkal. (Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület felügyelete alatt álló könyvkiadó-vállalat. II. cyklus. VI. munka.) |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |