114. árverés - 315. tétel
Perlaky Mihály, dr.
Népszerű szőlészeti és borászati kézikönyv. Vegytani és köztapasztalatok nyomán irta ~.
Bp., 1874. Franklin. |
(8)+192p. Szövegközti fametszetekkel. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel. |