114. árverés - 331. tétel
Thaly Kálmán
A nagy-szombati harcz. Hadtörténeti epizód a kuruczvilágból. Kőmetszetű csata-térképpel. Toldalékul: A győrvári harcz.
Pesten, 1869. Lauffer. |
(4)+135+(1)p.+1 kihajt. mell. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |