114. árverés - 354. tétel
Illés Nándor
A vadőr. Kézi tankönyv a m. kir. erdőőri szakiskolák számára. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából irta ~.
Bp., 1907. Pallas ny. |
(4)+403p. (A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai. 1907. 5. sz.) |
Kiadói félvászon-kötésben. |