Bp., (1910.) Orsz. Monografia Társ. |
XII+471p.+1 színes t.+1 kihajt., színes térk. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
(Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monografiaja. Szerkeszti: Dr. Borovszky Samu.) |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel. |