115. árverés - 1. tétel
Baróti Szabó Dávid
Vers-koszorú, mellyet Az Új mértékre vett, 's üdővel megegyengetett, és későbben készültt verseiből kötött ~. I-III. szakasz [egybekötve].
Kassán, 1786. Landerer. |
176+168+151+(5)p. |
A mű az "Ujmértékre vett külömb verseknek három könyvei..." című kötet második kiadása. |
Aranyozott gerincű, XIX. századi félvászon-kötésben. 19th century half cloth, spine gilt. Szüry: 369. |