115. árverés - 130. tétel
Természetbarátok és vadászok évkönyve. Szerkeszti Gr. Lázár Kálmán. I. évi folyam.
Pest, 1867. Emich G. |
1t. (Ujfalvy Sándor fametszetű képe)+258+(1)p.+1 kihajt. t. (a pesti állatkert alaprajza) Lapszámozáson belül 4 egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
A kötet szerzői között található Bérczy Károly, Xantus János és Vámbéry Ármin. Több évfolyama nem jelent meg. |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Slightly worn contemporary half cloth. |