115. árverés - 21. tétel
Haeufler, J(oseph) V(inzenz)
Buda-Pest, historisch-topographische Skizzen von Ofen und Pest und deren Umgebungen, von ~
Pest, 1854. Emich. |
1 színes, kihajt. térk.+1t. (díszcímlap)+(4)+131+82+(2)+322+(1)p.+7t. (2 kihajt.)+1 kihajt. térk. (körülötte 17 kőnyomatú képpel) |
Javított, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az elülső kötéstáblán Buda és Pest városok aranyozott címerével. Restored gilt original cloth. |