116. árverés - 109. tétel
Fekete István
Csi. Történet állatokról és emberekről. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp., (1940.) Singer és Wolfner. |
244p. Wass Albertnak dedikált példány. |
Csak az aláírás az íróé, az ajánlás szövegét feltehetően felesége írta 1940 karácsonyán. |
Enyhén foltos, kopottas, kiadói vászonkötésben. |