116. árverés - 326. tétel
Szádeczky Lajos, dr.
Iparfejlődés és a czéhek története Magyarországon. Okírattárral (1307-1848). Czéhek lajstroma. A czéhirodalom és ipartörténet könyvészete. I-II. kötet.
Bp., 1913. Ranschburg. |
(2)+VII+234+(4)+376p.+1 kihajt. mell. (Az Orsz. Iparegy. báró Kornfeld Zsigmond-könyvtára. VI-VII. kötet.) |
Modern félvászon-kötésben. |