116. árverés - 333. tétel
Szilágyi Sándor
Vértanuk a magyar történetből. Történeti tanulmányok.
Pest, 1867. Heckenast. |
VII+(1)+495+(1)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. A levelek enyhén rozsdafoltosak. Poss.: Tisza Kálmánné tulajdonosi bélyegzőjével. |