116. árverés - 349. tétel
Szirmay Antal
Notitia historica comitatus Zempléniensis per ~. Edita... Martini Georgii Kovachich.
Budae, 1804. Typ. Reg. Univ. |
(10)+371p. Példányunkból hiányzik a címképmetszet, valamint a kihajtható térkép. |
XX. századi félvászon-kötésben. |