116. árverés - 385. tétel
Vámbéry Ármin
Bokhara története a legrégibb időktől a jelenkorig. Ismert és ismeretlen keleti kézirati kútfők után irta ~. I-II. kötet.
Pest, 1873. Vodianer F. ny. |
XXXVI+(4)+247+(4)+232p. (A magyar nemzet jutányos családi könyvtára.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |