116. árverés - 39. tétel
Wilde, Oscar
A readingi fegyház balladája. Forditotta Tóth Árpád. Komjáti Vanyerka Gyula nyolc eredeti rézkarcával.
Bp., 1921. Dante. |
(4)+83+(2)p. Kétszínnyomású címlappal. A nyolc eredeti rézkarcot (lapszámozáson belül) a művész aláírta. Számozott (91./51-100) példány. |
Kopottas gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |