116. árverés - 53. tétel
A cs. kir. külügyi szolgálat évkönyve. 1908. Az 1908. évi márczius 9-iki állapot szerint. Tizenkettedik évfolyam.
Bp., 1908. Franklin-Társulat. |
IV+576p.+20t.+11 színes, kihajt. térk. |
A táblákon a diplomaták öltözetei és azok díszítései láthatók. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |