117. árverés - 63. tétel
Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882—1932.
Gyoma, 1931. Kner. |
176+(4)p.+1t. Merített papírra nyomtatott, névre szóló, bibliofil példány. Az első levélen a szerző autográf soraival: "Testvéri szeretettel Kner". |
Példányunk Beczkóy Miklósné számára készült. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben, védőtokban. Nagyon szép példány. Original leather, spine gilt. In original case. Lévay -- Haiman: 1.436.; Borda -- Haiman: 256. |