118. árverés - 152. tétel
Kővári László
Erdély története 1848-49-ben
Pest, 1861. Emich. |
(4)+279p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A címlapon bélyegzőkkel és beírásokkal. Poss.: A Valentin alsinai (Argentina) Magyar Dalkör gyűjteményi bélyegzőjével. |