118. árverés - 169. tétel
Alkotás. A Magyar Művészeti Tanács folyóirata. Felelős szerkesztő: Kassák Lajos. I-II. évfolyam [egybekötve].
(Bp.), 1947--1948. (Athenaeum ny.) |
Egészoldalas (részben színes) és szövegközti képekkel és rajzokkal. |
Kassák folyóiratának teljes sorozata. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. |