118. árverés - 180. tétel
(Guevara, Antonius)
Jaurini, 1742. Typis Gregorii Joannis Streibig. |
(12)+L+(10)+582p. |
Fejedelmi tükör. Szerzője spanyol püspök, V. Károly császár udvari hitszónoka és történetírója volt. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |