118. árverés - 192. tétel
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe.
Bp., (1897.) Singer és Wolfner. |
154+(6)p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Első kiadás. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. Borda: 2283. |