118. árverés - 195. tétel
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
Bp., é.n. Singer és Wolfner. |
176p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Első kiadás. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. Borda: 2285. |