118. árverés - 201. tétel
Nagy Ottó, borzovai
Zsúpra aggnő! Egy XVI-ik századbeli nótárius tréfája. Pólya Tibor rajzaival.
Bp., 1918. (Franklin ny.) |
33p.+1 mell. Szövegközti rajzokkal. |
Enyhén sérült gerincű, színes, illusztrált, kiadói papírborítóban. |