118. árverés - 242. tétel
Keleti Károly
Hazánk és népe. A közgazdaság és társadalmi statistika szempontjából. 12 grafikai térképpel.
Pest, 1871. Athenaeum. |
VI+(2)+471p.+12 térk. (színes, kihajt.)+1 lev. errata |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |