118. árverés - 278. tétel
Kosztolányi Dezső
Négy fal között. Költemények. Kürthy György rajzaival.
Bp., 1907. Pallas Rt. ny. |
185p. Első kiadás. Lapszámozáson belül egészoldalas rajzokkal. |
A szerző első megjelent kötete. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |