118. árverés - 380. tétel
Falk Miksa és Kecskeméthy Aurél elkobzott levelezése. Szerkesztette, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Angyal Dávid.
Bp., 1925. Pesti Lloyd-Társ. - MTT. |
VIII+735p. (Magyaro. újabbkori történetének forrásai. Levelezések.) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |