118. árverés - 385. tétel
Széchenyi napjai. Gróf Széchenyi István élete és életműve időrendben. Szerkesztette Csery-Clauser Mihály.
Bp., (1942.) Rózsavölgyi és Társa. |
190p. |
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben, szakadozott, eredeti védőborítóval. |