118. árverés - 405. tétel
(Thomas of Ireland) Hybernicus, Thomas
Flores doctorum pene omnium, tam Graecorum quam Latinorum, qui Tum in Theologia, tum in Philosophia hactenus claruerunt
Tyrnaviae, 1746. Typis Acad. Soc. Jesu. |
944 [recte 948]+(4)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen apró sérüléssel, ettől eltekintve szép példány. |