120. árverés - 168. tétel
Mindenes gyűjtemény. 1790. Eszt. III. negyed.
Komáromban, 1790. Wéber Simon Péter betűivel. |
411+(5)p. |
A Pétzeli József által szerkesztett folyóiratnak összesen 6 darabja jelent 1789-1792 között. |
Aranyozott gerincű, korabeli pergamenkötésben. A címlap sérült. Lakatos: 1795. |